Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

Інтернет реклама

Ідеї бізнесу залишаються непорушними - вигідно продати свій товар або послугу. В умовах, коли реклама як і раніше залишається двигуном прогресу, знаряддя для того, щоб голосно заявити про себе, трохи змінилося. У пошуках необхідних товарів і послуг, покупці поступово переміщаються в Інтернет. 90% потенційних споживачів шукають інформацію, що їх цікавить - в Мережі Інтернет. Зайнятися Інтернет-рекламою власного сайту або присвятити час профільному бізнесу - вибір кожний підприємець може зробити самостійно. Але перш ніж вирішити питання, на кого покласти відповідальність за працюючу рекламу, потрібно ознайомитися з перевагами, які дає співробітництво з професіоналами-маркетологами команії Віконсалт.

  • Довіривши питання про рекламу фахівцям компанії Віконсалт, Ви більше не хвилюєтесь про те, яким способом і на які сайти розмістити оголошення про свою компанію;
  • Ваші думки звільняються від роздумів про ключові слова, оптимізації та позиціонуванні сайту;
  • Ви не витрачаєте свій час на відстеження результатів реклами;
  • Складанням звітів по щоденному бюджету, який витрачається на рекламу, так само займеться хтось інший.

У скільки Ви оціните звільнений час? Співробітники нашої компанії, які з готовністю візьмуться за комплексну рекламу Вашого сайту, за свої праці просять небагато - 980 гривень. Бюджет самої реклами, який може бути як фіксованим, так і цільовим, залежить від Вашого рішення, прийняти яке, знов-таки, допоможе спеціаліст з нашої компанії.

Подальші дії наших фахівців слідують за таким планом:

  • Спеціально навчений менеджер аналізує вашу діяльність, «націлюючи» рекламу на потенційно зацікавлену категорію споживачів;
  • Наш співробітник складає текст оголошення з використанням ключових слів;
  • Менеджер нашої компанії надає щоденний звіт, з якого буде зрозуміло, на що витратилися гроші;
  • Реклама, складена нашою командою фахівців, виправдовує Ваші очікування в максимально швидкі терміни!


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!