Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

[page109 NoPageTitle]

Ветеринарний сертифікат як доказ безпеки вашого вантажу

Ті, хто займається угодами купівлі-продажу тваринного походження і є суб'єктом ЗЕД, завжди повинні бути готовими вирішувати безліч різних питань, які не властиві звичайним вантажам. Так, наприклад, перевезення тварин вимагає особливих заходів та потребує постійної уваги.

Ветеринарний сертифікат - документ обов'язковий

Тому, заздалегідь, поки не настав момент, коли ваш вантаж, який підлягає ветеринарному контролю, буде перетинати митний кордон, треба продумати всі моменти, які стосуються дотримання ветеринарних норм і правил. Будь-яка продукція такого роду повинна пройти ветеринарний контроль, для чого треба правильно оформити необхідну документацію. Основний документ - це ветеринарний сертифікат. Це обов'язковий документ, який виступає, як підстава того, що можливе ввезення або вивезення даної продукції.

Ветеринарний сертифікат - офіційний документ, який представляють митним органам. Він є доказом того, що ввозяться продукти безпечні для навколишнього середовища та здоров'я людини, і вони не заражені ніякими захворюваннями.

Цей документ дозволяє його власникові вивозити в інші країни вантажі, які в обов'язковому порядку підлягають ветеринарному контролю. При вивезенні продукції даний сертифікат видають в обмін на ветеринарне свідоцтво (воно видається трохи раніше ветеринарною службою).

Документи потребують правильного оформлення

Заповнюється ветеринарний сертифікат власником вантажу (за його рахунок) українською мовою та мовою країни імпортера.

Всі сертифікати та інші документи на вантажі, які вимагають контролю з боку ветнагляду, повинні бути оформлені за правилами. У них не допускаються помарки і виправлення. Саме тому важливо, щоб оформленням митних документів на подібні вантажі займався справжній професіонал. Це допоможе заощадити ваш час і кошти.

У найкоротші терміни на високому професійному рівні співробітники нашої компанії допоможуть вам оформити всі необхідні документи на продукцію, яка підлягає ветеринарному контролю.

об отримати ветеринарний сертифікат, необхідно підготувати деякі документи:

  • Ветеринарне свідоцтво (форма Ф2).
  • Протоколи лабораторних досліджень.

Крім того, треба бути готовим до того, що можуть знадобитися додаткові документи. А саме:

  • Акт обстеження складів, де зберігається вантаж;
  • Сертифікат відповідності вантажу;
  • Журнал планових обробок складів, де зберігається вантаж;
  • Договір з прикордонною та регіональною службою.


Довідка

При переміщенні в межах району видається ветеринарна довідка.

Якщо продукцію потрібно вивезти за межі України, видається міжнародний ветеринарний сертифікат.

ВАЖЛИВО!!!

Для вивезення продукції тваринного походження, яка підлягає ветеринарному контролю, необхідно, аби виробник був зареєстрований у ветеринарній службі і включений до реєстру. Без такої реєстрації ви не зможете отримати ветеринарний сертифікат, і експорт не відбудеться.

Накази, якими затверджені ці реєстри:

«Про затвердження переліків потужностей для надання права експорту харчових продуктів тваринного походження» № 34 от 14.01.2011г.

«Про затвердження переліків потужностей (об'єктів) для надання права експорту неїстівних продуктів тваринного походження, племінних ресурсів, ветеринарних препаратів, кормових добавок, преміксів і кормів» № 35 от 01.04.2011г.


Патентно-юридична агенція "ВіКонсалт" - кваліфікований фахівець в області оформлення документів такого роду. Ми гарантуємо вам високу якість послуг.

Довіряючи оформлення ветеринарного сертифікату компанії «Віконсалт», ви обираєте легкий шлях для оформлення митних документів. Ми візьмемо на себе всі ваші клопоти.

Хочете отримати детальну консультацію нашого менеджера? Зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті.


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Відповідальний спеціаліст
Тумановський Олександр Вікторович
+38 093 111-76-33
alexander@viconsult.com
viconsult_alexander
[page109 NoPageTitle]