Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

Реєстрація ветеринарних препаратів

Чинне законодавство України«Про ветеринарну медицину» визначає порядок реєстрації ветеринарних препаратів. Реєстрації підлягають кормові добавки, премікси, готові корми.

Підветеринарними препаратамимають на увазі лікарські засоби, а також антисептики, ветеринарні імунобіологічні засоби, діагностикуми, дезінфектанти, дератізаціди, інсекто - акарициди. Всі ці препарати застосовуються у ветеринарній медицині та тваринництві.

Корм для тварин - це продукти рослинного, тваринного, хімічного або мікробіологічного походження, які можна використовувати для годівлі тварин самостійно або змішуючи їх з кормовими добавками та/або преміксами. Усі корми містять поживні речовини для тварин, які легко засвоюються. Вони не мають негативного впливу на організм тварин.

Готові корми - це корми рослинного і тваринного походження, в їх складі присутні кормові добавки і застосовуються вони для непродуктивних тварин, у тому числі птахів або риб.

Кормові добавки - це субстанції, мікроорганізми та інші речовини, які не використовують у чистому вигляді, на відміну від кормів, їх додають у воду або корм, щоб поліпшити їх характеристики. Мета долучення - задовольнити поживні потреби тварин, досягти сприятливого впливу на колір птахів і риб. Також кормові добавки застосовують для того, щоб підвищити добробут і продуктивність тварин і зменшити несприятливий вплив продуктів тваринництва на навколишнє середовище.

Премікси являють собою суміш кормових добавок, або суміш однієї або декількох кормових добавок з вітамінами, мінералами, амінокислотами з кормами для тварин або водою. Премікси готують за спеціальною технологією за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання.

Всі вищеназвані ветеринарні препарати, корми та добавки до них, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва потрібно обов'язково реєструвати.

Реєстрація ветеринарних препаратів - це процес, який передбачає проходження декількох етапів і збір великої кількості документації. Все це вимагає спеціальних знань.

Для того, щоб здійснювати господарську діяльність з виробництва ветеринарних препаратів або торгівлю ветеринарними препаратами, потрібно мати ліцензію. Це обов'язковий документ при здійсненні вищеназваної діяльності. Ми готові допомогти вам швидко і якісно оформити пакет необхідних документів. Надаємо підтримку в супроводі ваших документів у відповідних держструктурах. Супроводжуємо процес експертизи та реєстрації в держорганах. Допомагаємо отримати ліцензію.

Термін реєстрації - від 3 місяців.

Реєстраційне свідоцтво на ветеринарні препарати діє 5 років.


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Відповідальний спеціаліст
Дарчук Юлія Борисівна
+38 093 469-39-69
julia@viconsult.com
viconsult_julia
Реєстрація ветеринарних препаратів