Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

Отримання контрольних марок

Отримання контрольних марок допоможе вам захистити свої права

На території України діє Закон (прийнятий у серпні 2003 року), в якому йдеться про поширення різних видів фонограм, комп'ютерних програм, відеопродукції та інших продуктів, для яких необхідне отримання спеціального знака - контрольної марки.

Цей знак підтверджує дотримання авторських і (або) суміжних прав. Також він дає право на розповсюдження цих програм. Іншими словами, контрольна марка - офіційне свідчення того, що покупцям надається ліцензійне програмне забезпечення.

Маркуємо за серіями

Закон України також підкреслює, що кожна група товарів маркується контрольними марками певної серії.

Серія Форма Вид продукції
"К" Оптичні носії Для примірників відеограм, фонограм, аудіовізуальних творів, комп'ютерних програм і баз даних (DVD, CD і Blu-Ray диски, які призначені для продажу)
"В" Кіноплівки і магнітні носії Примірники відеограм та аудіовізуальних творів
"А" Магнітні носії і вінілові диски Примірники фонограм

Навіщо потрібні контрольні марки?

Без контрольної марки жоден магазин, який цінує свою репутацію і не збирається обманювати своїх клієнтів, не прийме на реалізацію DVD, CD і Blu-Ray диски, тому що подібний товар є незаконним. Якщо трапиться перевірка, таку продукцію вилучають з обігу, і, трохи пізніше, конфіскуються за рішенням суду.

Контрольну марку можуть отримати компанії, які займаються тиражуванням дисків і мають ліцензію СБУ на роботи у сфері голографічного захисту. За відсутності такої ліцензії фахівці патентно-юридичної агенції "ВіКонсалт" допоможуть її отримати

Для запуску процедури отримання контрольних марок потрібно надати базовий пакет документів (Стаття 5 Закону України):

  • Заяву;
  • Копію статуту;
  • Копію статутного договору;
  • Свідоцтво суб'єкта підприємницької діяльності;
  • Свідоцтво платника єдиного податку;
  • Перелік творів на носіях з назвами;
  • Код ЄДРПОУ або ідентифікаційний номер (залежно від того, заявник є фізичною або юридичною особою);
  • Дозвільний документ державного зразка на розповсюдження і демонстрування фільмів;
  • Копію договору про передачу прав власності на об'єкт авторських і (або) суміжних прав або ліцензійного договору.

Всі дії з отримання контрольних марок наші фахівці виконують згідно Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних » , при цьому керуються вони в першу чергу бажанням зберегти права клієнта в максимальному обсязі.

Терміни оформлення контрольних марок

Після подачі заяви на одержання контрольних марок, протягом 3-х робочих днів приймається рішення або про видачу спеціального голографічного знака, або про відмову в його видачі. Після позитивного рішення, заявник повинен надати копію платіжного документа (оплачується вартість контрольних марок). Потім агентство "ВіКонсалт" отримує і видає клієнтові все необхідні контрольні марки протягом 5 робочих днів. Якщо заявник отримує контрольні марки в перший раз, то відомості про нього в обов'язковому порядку заносяться до Єдиного реєстру одержувачів контрольних марок.

Наша робота допоможе вам в короткі терміни отримати ліцензійний продукт, який буде повністю готовий до реалізації, без порушення законів України.

На всі ваші запитання співробітники агентства дадуть компетентні та професійні відповіді електронною поштою: sales@viconsult.com або зателефонуйте за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Ми раді надати вам професійну допомогу і підтримку!


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Відповідальний спеціаліст
Лузан Ірина
+38 044 577-5777
+38 063 332-30-86
lia@viconsult.com
lia@viconsult.com
Отримання контрольних марок