Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

Державні стандарти

Державні стандартиДержавні стандарти

Згідно з вимогами законодавства, на виробництві обов'язково повинен бути документ, який регламентує виробничий процес. Такими документами можуть бути як державні стандарти, так і Технічні умови, розроблені підприємством.

ГОСТ, ДСТУ, ГСТУ, Галузевий стандарт - це нормативні документи, які можуть використовуватися будь-якою виробником на території України. Не завжди готовий стандарт може підходити для Вашого виробництва - багато видів технологій в Україні застаріли і не актуальні на сьогоднішній день, багато видів виробництва за кордоном активно і давно використовують нове обладнання, нові технології, нові підходи.

Готові нормативні документи в більшості випадків підходять для підприємств, що випускають нескладну типову продукцію. Використання готового нормативного документа вигідне тим, що не вимагає зусиль з розробки власного документа.

В цілому можна виділити групи товарів, на які вже існують державні нормативні документи:

Харчова промисловість: 1) зернові, бобові та продукти їх переробки (борошно, хліб і т.д.), крупи і т; 2) птахи і яйця; 3) виробництво чаю, кави, какао; 4) безалкогольні напої (солодка вода, пиво і т.д.); 5) харчові олії і жири, спеції, крохмаль та інші добавки; 6) фрукти, овочі та продукти їх переробки (наприклад - джеми, варення); 7) молоко та молочні продукти; 8) м'ясо та м'ясні продукти, у тому числі консерви; 9) риба і рибні продукти; 10) алкогольні напої 11) цукор і солодощі з нього.

Промислова група: машинобудування, деревообробна промисловість, залізнична техніка, хімічна промисловість, швейна промисловість, косметична промисловість та ін.

На сьогоднішній день проводитися реструктуризація державних нормативних документів - скасовується дія старих, непотрібних ГОСТів, що дісталися від Радянського союзу, вводяться нові стандарти на актуальну продукцію, а також проводитися процедура гармонізації Європейських стандартів у рамках руху України до Євросоюзу.

Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт допоможуть визначитися, який нормативний документ вибрати Вам для виробництва, і придбають для Вас ліцензійну версію даного нормативного документа для Вашого виробництва.

У випадку, коли Вас ніяк не влаштовують існуючі в Україні продукти, технології або устаткування - потрібно приймати рішення про створення свого власного нормативного документа - Технічних умов.

Шановні виробники, ПАМ'ЯТАЙТЕ, що нормативний документ є головним документом на виробництві!

Щоб розібратися який же нормативний документ потрібен саме Вам - пишіть, телефонуйте - ми поруч!


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Відповідальний спеціаліст
Інесса Либавка
+38 044 577-5777
+38 073 214-15-93
lip@viconsult.com
viconsult_lip
Державні стандарти