Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

Ліцензія на медичну практику

Ліцензія на медичну практику

Медична практика- це діяльність, пов'язана з комплексом спеціальних заходів, спрямованих на сприяння поліпшенню здоров'я, підвищення санітарної культури, відвертання захворювань і інвалідності, на діагностику, допомогу особам з гострими і хронічними захворюваннями і реабілітацію хворих і інвалідів. Здійснюється особами, що мають спеціальну освіту.

Ліцензія на медичну практику - документ державного зразка, що засвідчує право ліцензіата (власника ліцензії) на здійснення медичної практики за умови виконання ним кваліфікаційних, організаційних і інших спеціальних вимог. Ліцензія видається на ім'я юридичної особи, або фізичної особи-підприємця.

Ліцензія видається на безстроковій основі (без терміну дії).

Надання медичної допомоги суб'єктами господарської діяльності повинне здійснюватися на основі Ліцензійних умов, якими регламентуються прямо або опосередковано: вимоги до приміщень, медичного персоналу, нормативних підстав діяльності, при дотриманні яких Ліцензія буде отримана, а медична практика відповідатиме чинному законодавству.

Зверніть увагу! Оформлення і видача Ліцензій здійснюється згідно існуючим затвердженим Міністерством охорони здоров'я України номенклатурам спеціальностей:

Ознайомитися з Номенклатурою лікарських спеціальностей

Ознайомитися з Номенклатурою спеціальностей молодших фахівців з медичною освітою

    Для початку роботи з нами, Вам необхідно підготувати:
  • Приміщення(перш ніж приступати до оснащення кабінету або установи охорони здоров'я слід ознайомитися з ДБН В.2.2-10-2001 "Будинки і споруди. Установи охорони здоров'я" з метою підбору приміщення з необхідними параметрами).
  • Устаткування мед. установи виробами медичного призначення і медичною технікою, згідно Табелям оснащення, в залежності від того, за якими спеціальностями відбувається профілювання Вашого підприємства.
  • Кваліфікований персонал з відповідними документами (Дипломами, Свідоцтвами, Сертифікатами), що підтверджують освіту і лікарську категорію кожного з фахівців, згідно Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників медичних установ.
  • Висновок Санітарно-епідеміологічної служби на приміщення.

В процесі цієї підготовки ми готові консультувати Вас з поточних питань, для того, щоб робота була з самого початку побудована правильним чином. Як свідчить практика, на етапі підготовки доволі часто допускаються помилки (особливо - при оформленні Висновку СЕС), які надалі коштують часу і грошей.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що вся інформація, яка надається в документах, має бути достовірною. Відповідальність за надання свідомо неправдивих даних несе Заявник. У випадках порушень цієї вимоги передбачена санкція у вигляді анулювання Ліцензії.

    З моменту отримання від Вас вищевказаної інформації, ми готові надати свої послуги в режимі:
  • Консультації і допомоги в діловодстві і документообізі (оформлення заяви і відомостей відповідно до вимог Ліцензійних умов в зручному Вам режимі спілкування незалежно від того, в якому місті Ви знаходитесь).
  • Роботи під ключ, (з урахуванням того, що отримання Ліцензії самостійно здійснює Директор або Головний лікар новоутвореної мед. установи. В даному випадку подання документів здійснює наш фахівець на підставі наданого Вами доручення).

Деталі щодо етапів, термінів і вартості надання послуг обговорюються індивідуально залежно від того, в яких Ви знаходитеся обставинах і який режим роботи є для вас більш комфортним.


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Відповідальний спеціаліст
Федоренко Ксенія
+38 063 314-45-42
fks@viconsult.com
viconsult_fks
Ліцензія на медичну практику