Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

[page73 NoPageTitle]

Збирання брухту і відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння - виявлення та накопичення брухту і відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння у місцях їхнього утворення;

Первинна обробка - сукупність процесів сортування, поділу, піротехнічного і радіаційного контролю.

Збирання, первинна обробка брухту та відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння здійснюються за умови наявності технічного та технологічного регламентів (далі - регламент), розроблених відповідно до законів та інших нормативних актів, що діють у сфері, пов'язаній з обігом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, та затверджених наказом керівника суб'єкта господарської діяльності.

Регламент повинен містити вимоги до рівня технології, комплексу технологічного обладнання, умов ефективної та безпечної його експлуатації, якості вихідної продукції, комплексного й раціонального використання відходів і брухту дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та вимоги щодо техніки безпеки й охорони навколишнього середовища.

Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань регулятивної політики та підприємництва і Міністерства фінансів України Статті 1, п.1.6. Органом, що видає ліцензії, є Міністерство фінансів України.

Видача, переоформлення та анулювання ліцензій, видача дублікатів ліцензій, ведення ліцензійних справ та ліцензійних реєстрів здійснюються Управлінням контролю за обігом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Міністерства фінансів України у порядку й терміни, що визначені Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

Ліцензія на збирання, первинну обробку відходів і брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння є документом, що дає право суб'єкту господарювання на здійснення конкретного виду або всіх видів робіт, передбачених п. 1.3, тобто:

  • збирання, первинна обробка твердих і рідких срібловмісних відходів;
  • збирання, первинна обробка брухту і відходів дорогоцінних металів від списаної електронної техніки, виведеного з експлуатації обладнання, приладів, комплектувальних виробів, деталей тощо;
  • збирання, вилучення дорогоцінного каміння з відпрацьованих або виведених з експлуатації інструментів та інших виробів технічного призначення, а також з відходів, що містять дорогоцінне каміння, у разі дотримання ним ліцензійних умов здійснення цієї діяльності в межах території України.


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!