Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

Міжнародна реєстрація торгової марки

Міжнародна реєстрація торгової марки

Компанія Віконсалт надає послуги реєстрації торговельних марок (знака для товарів і послуг) на території України (за національною процедурою), а також у Росії та інших країнах, за Мадридською угодою про міжнародну реєстрацію знаків та Протоколу до цієї угоди.

Заявка на міжнародну реєстрацію знака подається до ДП "Український інститут промислової власності".

Дані, зазначені в заявці на міжнародну реєстрацію знака, повинні бути такими, якими вони представлені у національній реєстрації або в національній заявці.

Порядок міжнародної реєстрації знака для товарів і послуг.

Після отримання необхідних документів ДП "Український інститут промислової власності" перевіряє та засвідчує, що знак відповідає тому вигляду, в якому він наведений у Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг на ім'я того самого заявника, а товари та послуги збігаються з товарами і послугами базової реєстрації або базової заявки, і направляє до Міжнародного Бюро ВОІВ заявку на міжнародну реєстрацію знака.

Міжнародне бюро ВОІВ проводить експертизу на відповідність: заявки - міжнародній реєстрації знака; переліку товарів і послуг - Міжнародній класифікації товарів і послуг (МКТП). Міжнародне бюро ВОІВ реєструє знак в Міжнародному реєстрі, публікує інформацію в офіційному бюлетені ВОІВ (WIPO Gazette of International Marks).

Міжнародне Бюро пересилає відповідні повідомлення всім країнам, які вказані в міжнародній заявці, та протягом 12 місяців з дати цього повідомлення, кожна країна проводить експертизу знака згідно з національним законодавством, підтверджуючи дію міжнародної реєстрації щодо всіх товарів і / або послуг, або частини товарів і/або послуг, або повністю відмовляє в охороні. Зареєстровані знаки мають той же юридичний статус, як і знаки, представлені і зареєстровані в країні за національною процедурою.

Власник знака одержує сертифікат про міжнародну реєстрацію знака.

Національні Відомства проводять експертизу знака за міжнародною реєстрацією відповідно до законодавства кожної країни. У разі можливої відмови в реєстрації знака Відомство направляє повідомлення про можливу відмову до Міжнародного Бюро ВОІВ. У цьому випадку патентний повірений оцінює причини відмови і готує грамотну відповідь на користь реєстрації Вашого знака.

Залежність міжнародної реєстрації від національної реєстрації

Міжнародна реєстрація залишається залежною від національної реєстрації протягом п'яти років з дати міжнародної реєстрації. Таким чином, міжнародна реєстрація знака втрачає силу, якщо протягом п'яти років національний знак, раніше зареєстрований в країні походження, анулюється. При виключенні знаку з національного реєстру відомство країни походження звертається до Міжнародного Бюро ВОІВ з вимогою виключити знак з Міжнародного реєстру. Після п'ятирічного терміну міжнародна реєстрація стає незалежною від національної реєстрації.

Збори за подачу заявки на міжнародну реєстрацію знака:

1. Сплачується збір у розмірі 600 грн. до ДП "Український інститут промислової власності".

2. Міжнародне мито за проведення дій з міжнародної реєстрації, яка перераховується на банківський рахунок Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності (ВОІВ) у швейцарських франках.

Сума зборів залежить від виду знака, кількості заявлених класів та кількості країн.

Перелік держав-учасників мадридської системи: http://www.wipo.int/export/sites/www/treaties/fr/documents/pdf/madrid_marks.pdf

Зручність реєстрації торговельної марки за Мадридською системою в тому, що заявка подається одна на всі країни, і оплачується єдиний збір за подачу і отримання міжнародного сертифіката, а також додатково в залежності від обраних Вами країн.

Компанія Віконсалт швидко і якісно підготує до міжнародної реєстрації заявку на знак для товарів і послуг у Світову Організацію Інтелектуальної Власності (ВОІВ) і на протязі 3-х місяців ви можете отримати міжнародний сертифікат і вийти на міжнародний ринок.

Співробітники патентно-юридичної агенції ВіКонсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно допоможуть Вам вирішити Ваші завдання.


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Відповідальний спеціаліст
Зайченко Вікторія Леонардівна
+38 044 222–88–33
+38 067 895-47-76
vita@viconsult.com
viconsult_vita
Міжнародна реєстрація торгової марки
Лузан Ірина
+38 044 577-5777
+38 063 332-30-86
lia@viconsult.com
lia@viconsult.com
Міжнародна реєстрація торгової марки