Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової маркиРеєстрація торгової марки

Що ж таке торговельна марка (знак для товарів і послуг) і навіщо її реєструвати?

Дивіться також ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ СВОЮ ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ

Торговою маркою (знак для товарів і послуг) може бути будь-яке позначення або будь-яка їх комбінація, що дозволяє відрізнити товари/послуги вироблені або ж надаються однією особою від вироблених/наданих товарів/послуг іншої особи. Такими позначеннями можуть бути слова, літери, образотворчі елементи, комбінації кольору "- ст. 492 Цивільного кодексу України.

Починаючи свою справу, ви реєструєте назва фірми, резервуючи цю назву, Ви вважаєте, що воно закріпиться за Вами і більше ніхто не зможе його використовувати. Ось в цьому і полягає каверза - фірмове найменування не дає захисту позначення, яке ви використовуєте у всій вашій діяльності, на вивісках, сайті, ділової документації. Ви починаєте рекламувати товари чи послуги, які представляєте і продовжуєте залишатися незахищеними.

І добре якщо Ви вчасно усвідомлюєте незахищеність до того, як хтось спробує скористатися вже напрацьованої вами репутацією, іміджем.

При виробництві ж товару, виробникові важливо знати, що спочатку, товар привертає до себе увагу і бажання купити саме завдяки вмілому вибору назви продукту, виду упаковки і якісної рекламної компанії. Не розумно, робити вкладення в новий продукт, попередньо не захистивши їх.

Команда професіоналів компанії Віконсалт рекомендує вибрати торгову марку, з якою ви збираєтеся працювати, до реєстрації компанії, юридичної особи, або ж початку виробництва товару. Необхідно відібрати комерційно привабливі назви, зробити попередній пошук по вибраному назві і сектору ринку, в якому ви будете працювати, подати на реєстрацію торгівельну марку і зареєструвати доменне ім'я. А вже потім розробляти логотип, продумувати фірмовий стиль, створювати брендбук, з чітко затвердженими видами використання товарного знака, який у подальшому, стане вашим ім'ям і візитною карткою.

Компанія Віконсалт надає послуги реєстрації торговельних марок як на території Україні (за національною процедурою), Росії, а також на території інших країн, за Мадридською системою .

Право власності на торговельну марку засвідчується свідоцтвом. Термін дії свідоцтва становить 10 років, починаючи від дати подання до відомство заявки на реєстрацію торгової марки з правом продовження терміну дії свідоцтва щоразу на 10 років.

Терміни реєстрації торгової марки за національною процедурою:

  • Стандартна процедура реєстрації - 1,5 - 2 роки;
  • Прискорена процедура реєстрації - 8 - 8,5 міс.;
  • Експрес процедура реєстрації - 4-4,5 міс.

Вартість реєстрації торговельної марки залежить від:

  • Бажаного терміну реєстрації товарного знака,
  • Кількості заявлених класів МКТП 11-2017
  • Кількості заявників
  • Наявності заявленого в заявці кольору

Прискорення реєстрації передбачає оплату додаткових зборів.

Для отримання бюджету реєстрації торговельної марки для Вас - необхідно лише відправити запит співробітникам Компанії та отримати професійну консультацію, проект Договору і рекомендацій.

Фахівці нашого агентства допоможуть Вам в оформленні документів і діловодстві щодо реєстрації об'етов інтелектуальної власності в митному реєстрі.

Попереджувальна маркування

Власник товарного знака має право проставляти поряд з товарним знаком попереджувальне маркування, яке вказує на те, що застосовується позначення є зареєстрованим за Україну товарним знаком. Попереджувальна маркування є спеціальна позначка, що свідчить про те, що товарний знак охороняється, а отже, це гарантує покупцеві придбання товару саме того виробника, на якого він розраховує.


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Відповідальний спеціаліст
Зайченко Вікторія Леонардівна
+38 044 222–88–33
+38 067 895-47-76
vita@viconsult.com
viconsult_vita
Реєстрація торгової марки
Лузан Ірина
+38 044 577-5777
+38 063 332-30-86
lia@viconsult.com
lia@viconsult.com
Реєстрація торгової марки