Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

[registraciya_lekarstv NoPageTitle]

Державна реєстрація лікарських засобів та імунобіологічних препаратів

Державній реєстрації підлягають лікарські засоби іноземного і вітчизняного виробництва, лише після чого допускається їх реалізація та застосування в Україні.

Лікарський засіб - будь-яка речовина або комбінація речовин, що має властивості та призначена для лікування або профілактики захворювань у людей; чи будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох АФІ та допоміжних речовин), яка може бути призначена для запобігання вагітності, відновлення, корекції чи зміни фізіологічних функцій у людини шляхом здійснення фармакологічної, імунологічної або метаболічної дії або для встановлення медичного діагнозу;

До лікарських засобів належать:

  • АФІ - активний фармацевтичний інгредієнт, будь-яка речовина чи суміш речовин, що призначена для використання у виробництві лікарського засобу і під час цього використання стає його активним інгредієнтом.
  • продукція "in bulk" - любое лекарственное средство, предназначенное для производства готового лекарственного средства, который прошел все стадии технологического процесса, кроме стадии фасования и / или конечной упаковки и маркировки.
  • готові лікарські засоби - будь-який лікарський засіб, виготовлений із продуктів, субстанцій або складових, які називаються гомеопатичною сировиною, відповідно до процедури виготовлення гомеопатичного лікарського засобу. Гомеопатичний лікарський засіб також може містити більше однієї діючої речовини.
  • засоби, які використовуються для виявлення збудників хвороб, а також боротьби із збудниками хвороб або паразитами;
  • лікарські косметичні засоби та лікарські домішки до харчових продуктів;

Державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарського засобу здійснює Міністерство охорони здоров’я на підставі результатів експертизи реєстраційних матеріалів (реєстраційного досьє) на такий засіб та контролю його якості, у встановленому законом порядку.

Не підлягають державній реєстрації лікарські засоби, які виготовляються в аптеках за рецептами лікарів та на замовлення лікувально-профілактичних закладів із дозволених до застосування діючих та допоміжних речовин.

В результаті реєстрації на лікарський засіб видається Реєстраційне посвідчення на лікарський засіб сроком на 5 років.

Компанія «Віконсалт» організує процес реєстрації лікарського засобу з першого звернення до моменту отримання Свідоцтва про державну реєстрацію лікарського засобу.

За отриманням консультації зверніться за телефоном (044) 577-57-77, 353-79-45, написати на електронну пошту sales@viconsult.com, або домовитися про зустріч у нас в офісі.


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Відповідальний спеціаліст
Тумановський Олександр Вікторович
+38 093 111-76-33
alexander@viconsult.com
viconsult_alexander
[registraciya_lekarstv NoPageTitle]