Kievstar +38067 658-54-22
MTC +38050 206-14-63
Life +38063 935-67-58
Beeline +38068 197-67-94
+38044 577-57-77
+38044 331-77-05
+38044 222-88-33
sales@viconsult.com

Розробка Технічних Умов (ТУ), погодження та внесення до реєстру

Розробка Технічних Умов (ТУ), погодження та внесення до реєстру

Що ж таке Технічні умови і навіщо вони потрібні ?!

Кожен виробник задається питанням - як отримати технічний регламент для свого виробництва, з тонкощами та специфікою, властивою лише його виробництву. Нормативний документ регламентує всі виробничі питання, а саме:

 • вимоги до вхідного контролю сировини;
 • вимоги до вихідному контролю готової продукції;
 • вимоги до упаковки і маркування продукції;
 • перелік і кількість необхідних випробувань для оформлення сертифіката якості;
 • які дозвільні документи потрібні для реалізації продукції оптом і в роздріб.

Будь-яка продукція, повинна бути виробленою згідно свого нормативного документа. Існують державні та галузеві стандарти для кожного виду продукції, а також для сфери її застосування. ГОСТ, ДСТУ, ГСТУ - це нормативні документи (стандарти), розроблені державою, які можуть використовуватися будь-якою виробником на території України. Якщо держані стандарти не підходять для Вашого виробництва - потрібно розробляти власний нормативний документ - Технічні умови.

Власником Технічних умов є їх розробник. Тільки він може використовувати свій норматив, а також може дозволяти використовувати іншим виробникам, але тільки зі своєї згоди і з урахуванням висунутих Ваших вимог.

Технічні умови необхідно погодити в тих інстанціях, перелік яких залежить від сфери застосування та специфіки товару згідно визначеного фахівцем нашого агентства коду УКНД і ДКПП.

25.04.14 набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" яким скасовується обов'язкова реєстрація технічних умов. Замість поняття реєстрації тепер існує поняття «Перевірки та внесення до Бази даних (Реєстр) Технічних умов України» або актуалізація Технічних умов.

Що дає перевірка ТУ:

 • Перевіряється вміст Технічних умов на всі актуальні вимоги законів і стандартів;
 • У разі виникнення спорів щодо регламенту виробництва продукції - держ. орган розділяє відповідальність з виробником і може виступати на рівні з відповідальною стороною.

Фахівці нашої компанії допоможуть визначити Вам - чи дійсні Ваші ТУ на даний момент, чи необхідно їх відновити, продовжити, зареєструвати. Незнання не вбереже Вас від відповідальності за використання у виробництві прострочених і недійсних ТУ.

Група професіоналів компанії Віконсалт не тільки створять проект Технічних умов під ваше ексклюзивне виробництво, але і погодять і зареєструють ваш нормативний документ. Наші співробітники допоможуть у розробці Технічних умов з урахуванням сучасних норм та європейських стандартів.

Компанія "Віконсалт" має досвід розробки Технічних умов для різних видів продукції, серед них такі як:

 • продукти харчування;
 • котли;
 • промислове обладнання;
 • банківського обладнання;
 • обладнання різної сфери застосування;
 • різні види добрив;
 • авто хімія;
 • фасування бакалійної продукції, насіння, горіхів;
 • і багатьох інших видів товару.

Для продуктів харчування розробимо Технологічну інструкцію - технічний документ, що встановлює вимоги до процесів виготовлення, контролю, внутрішньозаводського зберігання і транспортування сировини, матеріалів і готових продуктів.

Для обладнання - Ви отримаєте консультаційну допомогу в підготовці найголовнішого документа - Конструкторської документації, і такого важливого серед них документа як Паспорт.


Співробітники патентно-юридичної агенції Віконсалт оперативно, якісно, комплексно і професійно нададуть Вам консультацію.

Довіряйте професіоналам. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Відповідальний спеціаліст
Дарчук Юлія Борисівна
+38 093 469-39-69
julia@viconsult.com
viconsult_julia
Розробка Технічних Умов (ТУ), погодження та внесення до реєстру
Зайченко Вікторія Леонардівна
+38 044 222–88–33
+38 067 895-47-76
vita@viconsult.com
viconsult_vita
Розробка Технічних Умов (ТУ), погодження та внесення до реєстру